فربد

مدیریت وصله در سریعترین زمان

سامانه مدیریت وصله یک سامانه قدرتمند در مقابل حمله‌های خارج از سازمان است. این سامانه با به‌روز نگهداشتن نرم‌افزارهای نصب شده و همچنین سیستم‌عامل‌ها سعی می‌کند تا از آسیب‌پذیری‌ بودن سیستم‌های موجود در سازمان‌ها جلوگیری کند.

ویژگی ها

null

مدیریت وصله فربد

یکی از مشکلات امنیتی رایج سازمان‌ها، عدم به‌روزرسانی سیستم‌های عامل و نرم‌افزارهای نصب شده می‌باشد. یکی از دلایل این امر، استفاده از نسخه‌های کرک شده‌ی ویندوز و سایر نرم‌افزارها و غیرفعال‌سازی قابلیت به‌روزرسانی خودکار جهت جلوگیری از غیر فعال شدن آن‌هاست. از طرف دیگر در بسیاری از سازمان‌ها، امکان اتصال مستقیم به شبکه اینترنت و نصب خودکار وصله‌ها وجود ندارد. نصب دستی وصله‌ها نیز عملی بسیار وقت گیر برای مدیر شبکه و غیر قابل انتظار از کاربران سیستم‌هاست. همچنین در سازمان‌های بزرگ با نرم‌افزارهای گوناگون نصب شده بر روی کلاینت‌ها، امکان اشتباه و از قلم انداختن برخی وصله‌ها بسیار بالاست.

سامانه‌ی مدیریت و نصب خودکار وصله‌های امنیتی، به منظور برطرف کردن این مشکلات طراحی شده است. به‌طور کلی می‌توان گفت که  هدف از تولید این محصول، راه‌اندازی سامانه‌ای متمرکز جهت پایش و نصب خودکار وصله‌های امنیتی مناسب در بازه‌های زمانی مشخص بر روی تمامی سیستم‌عامل‌های تحت مدیریت و رفع نگرانی حاصل از مشکلات مطرح شده است. لازم به ذکر است که این محصول توانایی به‌روزرسانی نرم‌افزارهای غیر مایکروسافتی را نیز داراست.

سامانه مدیریت وصله یک سامانه قدرتمند در مقابل حمله های خارج از سازمان است. این سامانه با بروز نگهداشتن نرم افزارهای نصب شده و هم چنین نرم افزارهای سیستم عامل سعی میکند تا از آسیب پذیری های سیستم های موجود در سازمان ها جلوگیری کند. با توجه به روند صعودی شناسایی آسیب پذیری ها و هم چنین مورد هدف قرار گرفتن سیستم های سازمان ها، سامانه مدیریت وصله کمک بسیاری در این زمینه میکند.

با نصب سامانه مدیریت وصله به راحتی میتوانید بدون نگرانی از بروزرسانی های موجود برای نرم افزارهای مختلف استفاده کنید و از امکانات به روز نرم افزارها استفاده کنید. در واقع این سامانه مسئولیت تمام وصله ها و به روزرسانی ها را بر عهده میگیرد و قبل از نصب بر روی سیستم کاربر، تمامی آن هارا بررسی میکند.

فهرست